site stats

کلیک جهان گردش  + درج آگهی و رپرتاژ در مجله ایرانگردی دیار آشنا با تخفیف ویژه - تلفن 02177627068 _ 

مطالب اختصاصی سایت تازه ترین خبرها  - درج آگهی و رپرتاژ در مجله ایرانگردی دیار آشنا با تخفیف ویژه - تلفن ۰۲۱۷۷۶۲۷۰۶۸

لیست دسته‌بندی‌هاعنوان:نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران به روایتی دیگر

تاریخ انتشار:۲۵/۱۱/۹۳

نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران  به روایتی به دیگر

اغلب بازدید کنندگان و غرفه داران هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از ضعف اطلاع رسانی این نمایشگاه گلایه کرده و می گویند: چرا نمایشگاه گردشگری مثل سایر نمایشگاه ها اطلاع رسانی وسیع و گسترده برای آن انجام نگرفته است.

به گزارش جلال نیوز- یکی از غرفه داران دلیل استقبال کم مردم از این نمایشگاه را ضعف اطلاع رسانی بیان کرده و می گوید: ما فکر می کردیم، حداقل جمعه نمایشگاه با استقبال بیشتر مردم مواجه می شود، آنطور که انتظار می رفت، این گونه نشد.

یکی از دست اندرکاران مطبوعات نیز به ضعف وب سایت نمایشگاه اشاره کرد و گفت: به نظر می رسد ستاد برگزاری نمایشگاه روابط عمومی فعالی نداشته، یا مساله خبر رسانی مخصوصا در وب سایت آن از اهمیت لازم برخوردار نبوده است، بطوریکه تولید اخبار آن انبوه و به روز نیست. 

یکی از بازدید کنندگان هم در گفت و گو با دیار آشنا از وقت نمایشگاه انتقاد کرد و گفت: درست زمانی که مردم عصرها فرصت مراجعه به نمایشگاه را دارند، درب نمایشگاه به روی بازدید کنندگان بسته می شود.

وی به اعتراض یکی از خانواده ها که برای بازدید از نمایشگاه آمده بودند، اما به علت تعطیل شدن نمایشگاه ساعت  ۱۷ عصر جمعه اشاره کرد و گفت:یکی از اعضای این خانواده از اینکه برغم آمدن مسافت زیادی موفق به دیدن نمایشگاه نشده، گله مند بود.

از دیگر مسایلی که اغلب ذهن بازدید کنندگان کنجکاو را وادار به پرسش کرده، موضوع  عدم حضور برخی غرفه ها در نمایشگاه   امسال است.

این درحالیست که خیلی از آنها تنها نام شرکت آنها بالای غرفه دیده می شد، اما خود آنها رغبتی برای دایر کردن غرفه خود را نداشتنه اند.

مساله دیگر وجود برخی ناهماهنگی ها در صدور کارت شناسایی غرفه داران و کارت پارکینک خودرو است، بطوریکه برخی از غرفه داران موفق به دریافت این کارتها نشده اند و برای ورود به نمایشگاه و پارک خودروی خود با مشکلاتی مواجه شده اند. 

 درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
 
نشریه الکترونیک خبری جهان گردش


تعرفه آگهی
مجتمع رفاهی خدماتی آفتاب
کاریز
واگذاری امور جذب آگهی

بنر تبلیغاتی موسسات و شرکتها

  

آمار بازدیدکنندگان

۴۱۱۳۹۷۵۷