site stats

کلیک جهان گردش  + مجله ایرانگردی دیار اشنا خبرنگار افتخاری جذب می کند _ 

مطالب اختصاصی سایت تازه ترین خبرها  - مجله ایرانگردی دیار اشنا خبرنگار افتخاری جذب می کند

لیست دسته‌بندی‌هاعنوان:جزئیات اجاره بالگرد، از عدم اجاره برای عروسی تا دریافت کرایه از رئیس جمهور

تاریخ انتشار:۹۴/۰۶/۰۷

جزئیات اجاره بالگرد، از عدم اجاره برای عروسی تا دریافت کرایه از رئیس جمهور

این روزها اجاره بالگرد برای عروسی‌ها به تجارتی تبدیل شده است و با توجه به کرایه ساعتی ۴۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی این بالگردها، استقبال‌ها چشمگیر بوده است،حال از نهادهای که بالگرد دارد هلال‌احمر است، ولی مسئولانش می‌گویند بالگرد برای عروسی اجاره نمی‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری گردشوران ( jalalnews) به نقل از خبرگزاری تسنیم- مدتی است که اجاره بالگرد برای جشن‌های عروسی در کشور مطرح شده است بطوریکه هزینه اجاره یک ساعت گردش اختصاصی عروس و داماد و فیلمبردار با بالگردهای درجه ۲؛ ساعتی ۴۰۰ هزار تومان و با بالگردهای درجه یک که دارای مبل، کاناپه و ضریب ایمنی بیشتری است، ساعتی ۷۰۰ هزار تومان عنوان شده است، براین اساس سئوالاتی درباره نوع این بالگردها و سازمان‌های اجاره دهنده آن مطرح شده بود کما اینکه در این عرصه هم اکنون شرکت‌های خصوصی وارد عرصه شدند.

در این رابطه ناصر چرخساز رئیس سازمان امداد و نجات درباره اجاره بالگردهای هلال احمر در ماموریت‌های مختلف و حتی در مراسم‌های عروسی به تسنیم عنوان کرد‌: بالگردهای سازمان امداد و نجات برای ماموریت‌های مختلف اجاره داده می‌شود ولی برای مراسم عروسی چنین کاری صورت نمی‌پذیرد.

وی در توضیح بیشتر درباره اجاره بالگردها بیان کرد‌: اجاره بالگردها بیشتر برای وزارتخانه‌های مانند نفت و نیرو صورت می‌پذیرد، و متعاقباً هزینه تمام شده این ماموریت‌ها از آن نهاد گرفته می‌شود.

چرخساز درباره میزان اجاره‌ یک ساعت بالگرد امدادی تصریح کرد‌: این اجاره‌ها بستگی به تعریف و نوع ماموریت دارد، مثلاً هزینه اجاره جابه‌جایی یک کانکس برای یک بالگرد که می‌تواند فشار زیادی به موتور بالگرد بیاورد با جابه‌جایی نیرو و اقلام متفاوت و مسلماً اجاره آن بیشتر است.

رئیس سازمان امداد و نجات درباره اینکه برخی مواقع مسئولان کشوری از جمله رئیس جمهور را نیز با بالگردها جا به‌جا می‌کنید؛ آیا از آنها نیز پول می‌گیرید، خاطرنشان کرد: در صورتیکه ماموریت امدادی نباشد از همه مسئولان برای این جابه‌جایی‌ها اجاره گرفته می‌شود، حتی رئیس جمهور نیز در صورت این جابه‌جایی با بالگرد هزینه تمام شده کرایه بالگرد را می‌پردازد یعنی مسلماً دیگر مجموعه‌های وی نیز از معاون اول تا دیگر مدیران و مسئولان هزینه‌های مربوطه را باید پرداخت کنند.

انتهای پیام


 
نشریه الکترونیک خبری جهان گردش


تعرفه آگهی
مجتمع رفاهی خدماتی آفتاب
کاریز
واگذاری امور جذب آگهی

بنر تبلیغاتی موسسات و شرکتها

  

آمار بازدیدکنندگان

۴۱۱۳۹۸۰۱