site stats

کلیک جهان گردش  + سال 94،"سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی" - مقام معظم رهبری _ 

مطالب اختصاصی سایت تازه ترین خبرها  - سال ۹۴،"سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی" - مقام معظم رهبری

لیست دسته‌بندی‌هاعنوان:سیزدهمین نمایشگاه ملی گل و صنایع وابسته آن با حضور جمعی از سفرا و تجار اروپایی در محلات گشایش یافت

تاریخ انتشار:۹۴/۰۶/۲۵

سیزدهمین نمایشگاه ملی گل و صنایع وابسته آن با حضور جمعی از سفرا و تجار اروپایی در محلات گشایش یافت

 سیزدهمین نمایشگاه ملی گل و صنایع وابسته  با حضور استاندار مرکزی، معاون وزیر جهاد کشاورزی ، مدیر کل میراث فرهنگی، جمعی از مدیران کل، سفرا و تجار کشورهای اروپایی در محلات بازگشایی شد.

مجله ایرانگردی دیار آشنا- به گزارش پایگاه خبری گردشوران (jalalnews ) مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی در آئین افتتاحیه این نمایشگاه گفت: ما در این نمایشگاه که در محل پایانه های صادراتی محلات برگزار شده اقدام به معرفی جاذبه های طبیعی و گردشگری نمودیم.
سید محمد حسینی بیان کرد : استان ما دارای ظرفیت های فراوانی در حوزه گردشگری داخلی و خارجی است که مسئولین امر باید به راهکارهای مختلف برای معرفی این پتانسیل عظیم گردشگری دست یابند.

وی افزود : یکی از روش های بهره برداری و معرفی این ظرفیت ها وجود چنین نمایشگاه هایی در سطح استان است که به این امکان در محلات فراهم شده تا به بهانه نمایشگاه ملی گل محلات بتوانیم استان مرکزی را به دنیا معرفی کنیم.

حسینی خاطر نشان کرد : ما در دو غرفه توریسم محلات و دهکده آبدرمانی محلات از این نمایشگاه که دارای ۱۱۰ غرفه از استانهای مختلف کشور به منظور عرضه گل وگیاه بر پا شده با تقدیم بروشورها و پوستر نقاط گردشگری استان اقدام به معرفی جاذبه های طبیعی و تاریخی استان مرکزی نمودیم.

سفیر کشورهای روس و عراق و بیش از ۱۰ رایزن اقتصادی کشورهای عراق، بلاروس، روسیه، ترکمنستان، ایتالیا و...از غرفه جاذبه های گردشگری استان مرکزی بازدید کردند. 

در مراسم افتتاح این نمایشگاه از کتاب نمایشگاه گل محلات، ثبت لوگو و نام تجاری ثابت برای نمایشگاه گل رونمایی شد. mahallat flora fair به عنوان برند گل محلات با عنوان

این نمایشگاه تا ۲۸ شهریور ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ شب در معرض دید علاقه مندان قرار دارد.

 


 
نشریه الکترونیک خبری جهان گردش


تعرفه آگهی
مجتمع رفاهی خدماتی آفتاب
کاریز
واگذاری امور جذب آگهی

بنر تبلیغاتی موسسات و شرکتها

  

آمار بازدیدکنندگان

۴۱۱۳۹۶۱۷