site stats

کلیک جهان گردش  + از مجله ایرانگردی دیار آشنا در هفتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان تقدیر شد _ 

مطالب اختصاصی سایت تازه ترین خبرها   -از مجله ایرانگردی دیار آشنا در هفتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان تقدیر شد

لیست دسته‌بندی‌هاعنوان:کافه هنر شهاب حسینی در لواسان تهران

تاریخ انتشار:۹۵/۰۳/۰۴

کافه هنر شهاب حسینی در لواسان تهران 

این روزها هنرمندان ایرانی بازار خبرهای خوب دنیای هنر را قبضه کرده اند. چند وقت پیش بود که شنیدیم سه پروژه ایرانی برای جایزه اقاخان امسال کاندید شده اند که این خبر حسابی دنیای معماری را غرق در شادی و مسرت کرد، اما خبرهای خوب دنیای هنر به همین جا ختم نشد.

پایگاه خبری جهان گردش(jalalnews)- شب گذشته مراسم اهدای جوایز جشنواره فیلم کن برگزار شد و هنرمندان ایرانی حسابی خوش درخشید، اصغر فرهادی و شهاب حسینی دو هنرمندی بودند که دیشب حسابی غوغا به پا کردند یکی با برنده شدن نخل طلایی به عنوان بازیگر و دیگری به خاطر فیلمنامه خوبش. خب راستش را بخواهید کمی فکر کردیم که چگونه می توانیم این موضوع را در قالب دکوراسیونی و معماری بیان کنیم که یادمان آمد شهاب حسینی، مرد طلایی سینمای ایران کافه ای دارد به نام کافه هنر، پیش خودمان گفتیم چه چیزی بهتر از این که به همین بهانه دکوراسیون داخلی کافه هنر لواسان را که توسط او و همسرش اداره می شود را مورد بررسی قرار دهیم. پس تا انتهای این مطلب با چیدانه همراه باشید. 

کافه شهاب حسینی در لواسان

ورودی کافه هنر لواسان 

ورودی کافه هنر آدم را یاد شخصیت دوست داشتنی شهاب حسینی می اندازد، حتی کافه که توسط او اداره می شود هم گرم و صمیمی و دوستانه است. این کافه آدم را بیشتر یاد خانه یک دوست می اندازد؛ ورودی چوبی و تزیین شده با انواع گل و گیاهان که تو را بیشتر مجذوب می کند. حتی تخته سیاهی که در ورودی کافه تعبیه شده است هم با خطی معمولی و صمیمی تزیین شده است و هر بار به فراخور فعالیت های فرهنگی که در داخل کافه در جریان است نوشته های روی آن فرق می کند.  

کافه شهاب حسینی در لواسان

کافه هنر لواسان؛ کافه ای به سبک خانه های صمیمی

اصلا انگار داشتن کافه هایی به سبک و سیاق خانه، کافه هایی که بیشتر تو را به یاد خانه بیاندازند تا کافه بین هنرمندان و بازیگران ما باب است، پیشتر هم در چیدانه و در مطلب تجربه خانه ایرانی در رستوران خونه سام درخشانی شما را با رستوران سام درخشانی آشنا کردیم.  

دکوراسیون داخلی کافه شهاب حسینی در لواسان

دکوراسیون داخلی کافه هنر لواسان 

بر خلاف ظاهر روستیک ورودی کافه، دکوراسیون داخلی آن حسابی مدرن است؛ بی کم و کاست. تضاد رنگ و کاغذ دیواری ها و مبلمان های افه آن را زیباتر و خواستنی تر جلوه می دهد. میز و صندلی ها و سفید و رنگ دیوارها و کاغذ دیواری ها عموما تیره است و در جاهایی که نیاز است که بیشتر دیده شوند، مانند کتابخانه و میزهای فروش محصولات فرهنگی و ... با استفاده از نورپردازی های نقطه ای متمایز شده است. 

دکوراسیون داخلی کافه شهاب حسینی در لواسان

لوازم دکوری در کافه هنر لواسان  

همان طور که گفتیم دکوراسیون داخلی این کافه همانند خانه ای گرم وصمیمی است که این نکته را به وضوح در عکس بالا می توانید ببینید. ترکیب دو مدل کاغذ دیواری برای دیواری برای دیوارها، میز و صندلی هایی که به سان میز و صندلی هایی است که در خانه ها استفاده می شود و حتی گلدان هایی که برای تزیین اغلب میزها استفاده شده است. مجموع این عناصر در کنار هم فضایی را به وجود آورده است که احساس راحتی خاصی را به شما منتقل می کند. 

دکوراسیون داخلی کافه شهاب حسینی در لواسان

کتابخانه کافه هنر لواسان 

بد نیست نگاه دقیق تری به کتابخانه کافه هنر لواسان بیاندازیم. این کتابخانه چوبی، شبیه یک حجم ساکت و مهجور در گوشه ای از کافه است. اما وقتی به سراغش می روی می بینی بیشتر شبیه گنجینه ای است که باید کشف شود. به هر سبک کتابی که علاقه داشته باشید می توانید در اینجا کتابی را پیدا کنید که مطابق سلیقه تان باشد. 

دکوراسیون داخلی کافه شهاب حسینی در لواسان

قفسه های فروش محصولات در کافه هنر لواسان 

در گوشه ای از کافه هنر لواسان قفسه هایی وجود دارد که در آن محصولات هنری به فروش می رسد این قفسه ها پر هستند از انواع و اقسام محصولات هنری، این محصولات می توانند هم جزو لوازم دکوری منزل باشند هم می توانند جزو لوازم و وسایل کاربردی مانند کیف و شال و محصولاتی از این دست باشند. بیشتر این محصولات مربوط به گروه هنری بازآرت می باشد. 

مجموعه بازآرت، از سال ١٣٩١ با هدف جمع آوری آثار هنرمندان مشهور و گمنامى که قابلیت استفاده کاربردی دارند و قراردادن این محصولات در معرض دید و خرید عموم آغاز به کار کرد. در اولین قدم، بازآرت فعالیت خود را با راه اندازی سایت نمایش و فروش در فضای مجازی کلید زد. پس از مواجه شدن با استقبال خوب هنرمندان و خریداران از وبسایت بازآرت و صفحه های آن در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، نمایشگاه های متعددی با حمایت هنرمندان بزرگ کشور به ویژه آقای شهاب حسینی هنرمند محبوب و توانا، توسط این مجموعه برگزار گردید. نمایش و فروش دائمی محصولات در کافه ها به خصوص کافه هنر لواسان؛ از دیگر راه های موفق رساندن محصولات هنری به دست مشتریان علاقمند است که در این مدت توسط بازآرت انجام پذیرفته است.

ظروف سفالی و لعابی از دیگر وسیله هایی است که در گوشه و کنار کافه پیدا می شود و شما می توانید آن ها را برای دکوراسیون داخلی خانه تان تهیه کنید. این وسیله ها خیلی ساده و صمیمی روی میز چیده و به معرض نمایش در آمده اند. 

دکوراسیون داخلی کافه شهاب حسینی در لواسان

فعالیت های فرهنگی در کافه هنر لواسان 

در این کافه علاوه بر فعالیت های معمول یک کافه فعالیت های فرهنگی و هنری دیگری هم برگزار می شود. یکی از این فعالیت ها برنامه ی قصه خوانی کودکان ویژه ی کودکان کمتر از هفت سال است. انجام کارهایی از این دست باعث می شود تا نگاه ها به کافه هنر لواسان از همه خاص تر باشد. در واقع وقتی گرداننده این کافه شخص هنرمندی مانند شهاب حسینی است، توقع می رود که فعالیت های فرهنگی و هنری زیادی نیز در این کافه برپا شود. 

http://telegram.me/jahanegardesh

jahanegardesh_dot_press_at_gmail_dot_com


 
نشریه الکترونیک خبری جهان گردش


تعرفه آگهی
مجتمع رفاهی خدماتی آفتاب
کاریز
واگذاری امور جذب آگهی

بنر تبلیغاتی موسسات و شرکتها

  

آمار بازدیدکنندگان

۴۱۱۳۹۷۷۶